Діяльність фонду розповсюджується на Житомир та область
Місія творити добро

Новини

Таборам "Добра Оселя" - 15 років
09 листопада 2017

Таборам "Добра Оселя" - 15 років

Словами важко описати все, що відбувається в таборах «Добра Оселя», організатором яких виступає МБФ «Місія в Україну» вже цілих 15 років.

Ерготерапія - що це?
08 листопада 2017

Ерготерапія - що це?

Ерготерапія - це мистецтво покращити якість життя людини з інвалідністю та її родини. Маємо велику честь благодіяти дітям з інвалідністю та їх сім'ям через професійні послуги сертифікованого ерготерапевта, які надаємо безкоштовно.

Міжнародний семінар: допомога дітям з аутизмом
02 серпня 2017

Міжнародний семінар: допомога дітям з аутизмом

Запрошуємо батьків, які виховують дітей з аутизмом на міжнародний семінар "Основні засади допомоги дітям з розладами спектру аутизму: від належного розуміння та діагностики до терапії та соціальної інтеграції", який відбудеться 6-7 вересня 2017 року в Житомирі за адресою: вул. Старовільська 29 (МБФ "Місія в Україну"). 

Конкурс благодійників України
04 квітня 2017

Конкурс благодійників України

Любі друзі, партнери, волонтери, спонсори, а також мами та дітки,

Щиро дякуюємо вам за підтримку нашої місії творити добро. Вже вдруге наш благодійний Фонд взяв участь у конкурсі благодійників України. Цього року вдруге ми отримали перемогу в регіональному етапі конкурсу «Благодійна Житомирщина-2017» та вперше посіли почесне друге місце в національному конкурсі «Благодійна Україна» в номінації Благдійність в охороні здоров'я.